Нравится

загрузка...Комментариев к записи: 3

  1. козак-голота!:

    Співчуваю,чому так склалося,бо ваш путин синив шле на війну,відповідь,як не жорстоко,але првда,ЗНИЩУВАТЬ потинційних загарбникив-фашистів в дитинстви,щоб не вбивали наших людей,ми вас сюди не запрошували,ви прийшли,так можливо хай помре малим — ниж буде кохати,та тпестити і отримакє ПОХОРНКУ,бо вбивав за ради путякина та прочищених ним фашистом-путино-мидведем,мозків таким людям котри вірять ЙОМУ ПАДЛУ? СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

  2. козак-голота!:

    У чому кипиш? Бог дав, Бог забрав. Пойбеця ще нераз та буде лупить воякив-фашистив!!! Друге- визми приклад з наших батькив — бабусь родила померло ні якої трагедії, сука для того и сука — яба…ца та випльовувати, Не х…..й таки пепрелдачи взагали знимать не дойбки- фашисти!!!!

  3. козак-голота!:

    Правільний ти силіконовий хую-педрило, тебе в повній викладке на дистанцію 25 км, і все твое потиче,як що взагалі доживеш до кінця броска, А Дурь законов та вихвастування перед хоч і загабниками,але теж людьми,вийде за 23 сек. Як що не пала приїдь до нас на передову ОТУТ і побачемо,що і на що ти сіликоновий ЗДАТЕН!!!!! Інакше,ти навіть не гандон а ПЕТУШАТИНКА! СЛАВА УКРАЇНІ !!! Смерть загарбникам

Оставить комментарий* Запрещено проявление любой грубости, личных оскорблений и нецензурных высказываний.

* Запрещено злоупотребление смайликами (использование одного и того же смайлика больше 3-х раз и больше 6-ти в одном сообщении) и знаками препинания.

* Запрещены любые ссылки на сторонние ресурсы

Смотреть ещё Фильмы Онлайн